O nas

SYLWIA KRYSZEWSKA

Z rynkiem nieruchomości związana jestem od 7 lat. Pracując jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, moją domeną jest rynek pierwotny. Specjalizuję się również w temacie domów i działek. Najważniejsze jest dla mnie staranne i bezpieczne przeprowadzenie Klienta do końca transakcji. Indywidualnie rozpatruję Jego potrzeby i z pełnym zaangażowaniem uczestniczę w chwili tak ważnego wyboru.

Licencja nr 22834, Polisa Ubezpieczenia OC nr 1015259028

Tel. 694 522 720

POŚREDNICTWO W KREDYTACH

Oferujemy kompleksową, szybką i skuteczną obsługę w zakresie kredytów. Współpracując z wieloma bankami, stworzymy ofertę indywidualnie dostosowaną do potrzeb Klienta, proponując bezpieczne rozwiązania.

Chcesz szybko zamieszkać w swoim wymarzonym miejscu, skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że było warto.

Zrobienie dobrego pierwszego wrażenia

jest najważniejszym celem home stagingu.

Home staging to profesjonalne przygotowanie nieruchomości pod wynajem lub sprzedaż przy nakładzie możliwie najniższych środków finansowych (home staging musi być opłacalny). Home Staging wyeksponuje atuty nieruchomości. Ten efekt jest uzyskiwany m.in. poprzez odświeżenie i posprzątanie pomieszczeń, funkcjonalne przearanżowanie przestrzeni, usunięcie zbędnych elementów, zharmonizowanie światła, kolorów i dekoracji, nadanie nieruchomości neutralnego charakteru.  Zabiegi wykonane przez home stagera poprawiają atrakcyjność nieruchomości na rynku i zwiększają jej wartość nawet o 15%, a do tego nawet dwukrotnie przyspieszają jej zbycie. Założeniem stylizacji home stagingowej jest wykorzystanie zastanych mebli i wyposażenia. Ewentualne wydatki ograniczone są do kupna drobnych elementów dekoracyjnych jak np. kwiaty, pledy, kolorowe poduszki, dekoracje ścienne itp.

 

Pierwsze wrażenie jest kluczem do sukcesu - potencjalny kupiec lub najemca po wejściu do nieruchomości w ciągu 30 sekund wyrabia sobie wstępną opinię na jej temat, którą później będzie niezwykle trudno zmienić. Aby tego nie zaprzepaścić, należy wywrzeć jak najlepsze pierwsze wrażenie. Przy dobrze wykonanym home stagingu harmonia otoczenia oraz ciepła atmosfera we wnętrzu sprawiają, iż osoba oglądająca oczyma wyobraźni już wyobraża siebie mieszkającą w tym miejscu.

Mamy dla Państwa kilka wariantów wyboru naszych usług:

DLACZEGO MY

Od kilku lat z powodzeniem kompleksowo zajmujemy się sprzedażą i wynajmem nieruchomości mieszkalnych i gruntowych.

Wyróżnia nas bogate doświadczenie, wiedza i skuteczność oraz indywidualne podejście do Klienta.

Oferujemy profesjonalną usługę na wysokim poziomie.

Świadczymy usługi zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej.

Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb i wymagań Klienta, proponując Mu tylko sprawdzone rozwiązania.

Często uczestniczymy w szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje.

  Jeżeli chcesz szybko i bezpiecznie sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów, zapraszamy do kontaktu.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon
  Adres email (wymagane)

  Temat
  Treść wiadomości
   
   

  Kontakt

  • 694 522 720; 731 154 592
  • biuro@kryszewska.pl,
  • Nieruchomości Sylwia Kryszewska
   ul. Wiśniowa 5
   83-031 Różyny