home-staging2

Home / home-staging2

Wariant I - Konsultacja ustna

 Jest to najszybsza i najprostsza  forma home stagingu, usługa stworzona dla tych z Państwa, którzy czują się na siłach, aby samodzielnie przeprowadzić wymagane zmiany, ale potrzebują nadania właściwego im kierunku. Home stager odwiedzi Cię w nieruchomości, która ma być przedmiotem metamorfozy. Pomieszczenie po pomieszczeniu, obejrzy z Tobą wnętrza.

Wskaże mocne i słabe strony domu/mieszkania, oceni funkcjonalność pomieszczeń, spójność stylistyczną i kolorystyczną, Udzieli wyczerpujących informacji na temat tego, co należy zmienić w każdym z pomieszczeń (m.in. w kwestii kolorystyki, rozmieszczenia wyposażenia, doboru dodatków, drobnych napraw itp.)

Konsultacja trwa około 2-3 godzin. Koszt : od 250 zł do 500 zł netto w zależności od metrażu mieszkania lub domu.

Konsultacja może być samodzielną usługą lub wstępem do dalszej współpracy. Jeśli po odbytej konsultacji zadecydujecie Państwo o rozszerzeniu współpracy i skorzystaniu z usługi home stagingu kompleksowego, wówczas jest ona wliczona w cenę całej usługi.

 

 

Wariant II Raport pisemny wraz z konsultacją

 Jest to idealna usługa stworzona dla tych z Państwa, którzy własnymi siłami chcą wdrożyć zaproponowane na konsultacji rozwiązania, ale chcieliby mieć przewodnik w ręku jak krok po kroku tych zmian dokonać. Raport obejmuje następujące punkty:

- pisemna diagnoza oraz zdjęcia poszczególnych pomieszczeń z uwzględnieniem ich mocnych i słabych stron

-  lista zadań jakie należy wykonać w oparciu o ustalony budżet i kosztorys

  • przykładowe zdjęcia proponowanego wyposażenia, mebli i dodatków oraz informacje gdzie można je zakupić
  • schemat kolorystyczny poszczególnych pomieszczeń

Koszt usługi konsultacji i raportu: 650-750 zł netto (w zależności od metrażu).

Termin wykonania raportu ustalany jest indywidualnie.

 

 

Wariant III - Kompleksowa usługa, pełna stylizacja nieruchomości

Jest to pełna usługa home stagingu stworzona dla tych z Państwa, którzy wolą cały proces wdrażanych zmian powierzyć profesjonalistom. Usługa ta obejmuje następujące etapy:

- darmowa konsultacja, podczas której dokonywana jest analiza stanu technicznego nieruchomości oraz diagnoza poszczególnych pomieszczeń

- propozycja zmian oraz lista i harmonogram wymaganych prac

- ustalenie szacunkowego kosztorysu w porozumieniu z klientem

- podpisanie umowy i stworzenie listy zakupowej (koncepcja końcowa)

- koordynacja prac w nieruchomości(między innymi: ”odgracanie", prace ekip remontowych, zakupy wyposażenia i dodatków, sprzątanie, sesja zdjęciowa, oferta rynkowa nieruchomości wraz z sugerowaną ceną sprzedaży)

- końcowa stylizacja nieruchomości

Koszt usługi oraz termin jej wykonania ustalany jest indywidualnie, w zależności od zakresu prac i metrażu nieruchomości.

 

Chcesz sprzedać lub wynająć swoje mieszkanie szybciej i za wyższą cenę?

 

Skorzystaj z usługi home stagingu!